100% Güvenli alışveriş.
Hakkımızda

İstanbulSaat online satış platforumu olarak saat ve aksesuar sektörüne yeni bir soluk getirmiş olup, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve güven ilkesi ile yola çıkmış, karlılık gözetmeksizin en iyi kaliteyi müşterileriyle buluşturmaktadır.. 

Müşterilerine samimi ve güven endeksli ilişkiler kurarak farklı bir tutum sergileyen istanbulsaat sanal ticaretteki deneyimlerini saat ve aksesuar sektöre yansıtmaktadır. 

 

Vizyon

Konusunda uzman kadrosuyla dünyaca ünlü markaların orjinal saat ve aksesuar tedariklerini en uygun koşullarla kalite standartları alanında öncü bir yapı oluşturmak, saat ve aksesuar alanında yurtiçi ve yurtdışında sektörün önde gelen firmalarıyla rekabet edebilir bir isim olmak ve dünya ölçeğinde bir marka olmak.


Misyon
Dünya saat alanındaki konularda araştırma geliştirmeye büyük önem vermek, şirketlere ve bireylere saat ve aksesuar konularda stok hizmeti sunmak.

 

Sorumluluklarımız
Müşterilerinin saat ve aksesuarları, estetik biçimde  internet üzerinde en doğru şekilde vitrin etmektir.
İstanbulSaat tüm işlerinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışır. İstanbulSaat eksiklikler ve hatalar olduğunda sorumluluk duygusuyla hareket eder.

Haberdar Olun! istanbulsaat.com bültenlerine üye olup yeniliklerden ve özel fiyatlı ürünlerden haberdar olun.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır