100% Güvenli alışveriş.
Vacheron Constantin Saatler

Vacheron Constantin

Vacheron Constantin, lüks saatler söz konusu olduğunda en iyi ihtimali varken, tek bir açıklama yapan saat tipine ve tarzına sahiptir. Vacheron Constantin, kaliteli işçilik, detaylara dikkat, hassas zamanlama ve ince nüansları Vacheron Constantin markalarını seçici müşteriler tarafından aranan yenilikçi tasarımlara katıyor. Cenevre'deki ve Valle de Joux'daki üretim tesisleri ile Vacheron Constantin, klasiklerden sofistike tarzlara kadar dünyanın dört bir yanındaki meraklılarını izlemek için zarif saatler sunuyor.

Vacheron Constantin Tarihi

Vacheron Constantin'in tarihi, saatçi ve tasarımcı Jean-Marc Vacheron'un şirketi 1755 yılında kurmasıyla başladı. Vacheron Constantin, uzun geçmişiyle dünyanın en eski saatçi üreticilerinden biridir. 1785'de Jean-Marc'ın oğlu İbrahim Fransız Devrimi gibi çalkantılı dönemlerde liderlik yapan şirketin başında oldu. Şirketin başkanı 1810'da Jean Marc'ın torunu Jacques-Barthelemy'nin yönetimini devraldı ve 1819'da Francois Constantin'i eşi olarak Vacheron Constantin markasını yaratarak tekrar ele geçirdi.

Vacheron Constantin Koleksiyonları

Patrimonisi, Quai De L'ile, Malte, Yurtdışı, 1972, Historiques ve Métiers d'Art'ı içeren Vacheron Constantin saatlerinin olağanüstü koleksiyonunu keşfedin. Vacheron Constantin'in Vatanseverlik Koleksiyonundan, saat meraklıları zamansız zerafet ve çağdaş manuel veya otomatik sarma saatlerinin tadını çıkarır. Bu koleksiyonda yer alan modeller arasında Calibre, Tourbillon, Chronograph ve Openworked Perpetual Calendar bulunmaktadır. Her biri zamansız hassaslığa sahiptir. Gümüş renkli opalin kadranlı bu Vacheron Constantin 18k beyaz altın saatlerin ayrıntılı iç işleyişleri, görünüşte destek ile sergilenmektedir.
Quai De L'lik saatleri, modern saat yapımının çarpıcı bir örneğidir. Bu Vacheron Constantin koleksiyonundaki üç model arasında Retrograd Yıllık Takvim, Gün-Tarih ve Güç Rezervi ve Otomatik yer alıyor. Yastık şeklinde parçalar 18 k pembe veya beyaz altın, şeffaf safir kristal sırt ve gümüş renkli veya kayrak kadran ile mevcuttur. Malta Koleksiyonu, oyma bir namlu şekli olan Malte Tourbillon'u ve şirketi simgeleyen Malta çaprazını vurguluyor. Malte Küçük Saniyeleri ve mücevher kaplı Malte Lady, kuvars hareketi olan ve yuvarlak kesilmiş pırlanta, 18k beyaz altın ve 18k altın saat belirteçleri bulunan dört modeldir.

Aktif saatçi kullanıcılara yönelik Yurtdışı Koleksiyon, Vacheron Constantin tarafından aktif kişilerin ihtiyaçlarına göre tasarlandı. Erkekler ve kadın tarih Otomatik'lerinden Chronograph Perpetual Calendar ve Dual Time modellerine kadar bu Vacheron Constantin koleksiyonunda herkes için bir şeyler var. Pembe altın veya gümüş ile hazırlanan su geçirmez saat, 18k altın ve 18k 5n altın, siyah veya Ilver kadran, parlak saat işaretleri, katı caceback, saten kayış ve otomatik sargı hareketi. Yurtdışı Lady Otomatik Otomatik, 617 adet elmas ile ayarlanır. Sanatseverler Vacheron Constantin Metiers D'Art Collection'a çekilecek. Çiçekler ve güvercinlerden dansçılara ve yunuslara kadar her kadran, karmaşık bir şekilde hazırlanmış bir sanat eseridir.

Yaratıcı stil, Vacheron Constantin'den 1972 Koleksiyonunun üç modeli içeren imzasıdır; Prestige, büyük Haute Joaillerie ve 1972 Small Model. Ekstra ince Prestige Cenevre Belgesini taşıyor. Zarif ve şık Vacheron Constantin saati, elle sarılmış mekanik bir hareketle ve dekoratif şivronlar ve saat elleri ile zenginleştirilmiş saten kaplamalı gri kadranla 18k 5n pembe altın sunuyor.

Tasarımda eşi olmayan güzellik için Haute Joaillerie, 184 beyaz altın seti 194 adet ezme pırlanta pırlanta sahiptir. 416'lu yuvarlak kesim elmas, gümüş renginde opalin kadran, elmas setli çerçeve, ayna parlak altın plakalı altın ve 18k 5n beyaz altın içeren sade fakat zarif tasarımı ile Küçük model klasiktir.


Historiques koleksiyonu, Vacheron Constantin tarihine ve klasik saatlere saygı duyuyor. Koleksiyon arasında Chronometre Royal 1907, American 1921, Aronde 1954, Ultra-Fine 1955 ve Ultra-Fine 1968 gibi klasik saatler var. Her saatin kendine has bir tarzı var. Chronometre Royal siyah emaye Arap rakamları, pembe altın ile kaplı bir emaye kadranı ile çarpıcı ve son derece modern bir settir. Ultra-İnce Vacheron Constantin modelleri, gümüş renkli saten kaplama veya opalin kadranlar, 18k altın ve cilalı saat işaretleri, ekstra ince yapı ve 18k pembe altın zarif ve zariftir. Yirmi bir mücevher, olağan dışı yüz tasarımıyla 18k pembe altın Amerikan 1921 bu saati izlemek için bilenler için zorunluluk haline getiriyor. Vacheron Constantin Historiques koleksiyonunda son olarak da en önemlisi Aronde 1954 kronometre. 18k 5n pembe altın ile çerçevelenen opalin kadran, 18 k altın markörleri ile zenginleştirilmiş benzersiz bir goblen kalıbına sahiptir.
Vacheron Constantin, Cenevre, Kiev, Paris, New York ve Pekin'de satış noktaları, Asya, Avrupa ve Ortadoğu'da butikler ile dünya çapında bir şirkettir. Vacheron Constantin saatleri seçkin zevkle zenginler içindir. Vacheron Constantin'in sahipleri, yıllar boyunca başkanlardan papalara liderleri dahil ettiler. Windsor Dükü, Napoleon ve Harry Truman, Vacheron Constantin saatlerini giyen insanların sadece birkaçı.

0 ürün

Haberdar Olun! istanbulsaat.com bültenlerine üye olup yeniliklerden ve özel fiyatlı ürünlerden haberdar olun.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır