100% Güvenli alışveriş.
Bulbul Saatler

Bulbul

Bulbul Saat Türkiye resmi satış sitesi. Bulbul saat modelleri hakkinda sayfamizdan bilgi alabilir, Orjinal Sertifikalı Aynı gün ücretsiz kargo ve avantajlı fiyatlarla güvenli satın alma imkanı.

Bulbul Saat (bulbul watches) çağdaş, Danimarkalı bir saat markasıdır ve zaman kazandıran tekneyi ileri düşünce tasarım yeniliği ile birleştirmeye adamıştır.

Bulbul Saat, dünyaca ünlü tasarım meraklıları Jacob Juul tarafından 2013 yılında kuruldu. Birkaç yıl boyunca kapsamlı bir tasarım ve geliştirme süreci sonunda, İskandinav kıyı şeridinde bulunan çakıllardan esinlenerek oluşturulmuş, asimetrik Pebble, nihayet miras odaklı saat endüstrisinin ilgi çekici medya spotlarına dahil edildi. Pebble'ın küresel başarısının ardından, Facette, Cevherkem ve Oblong, uymayı takip etti ve bugün Bulbul, kanatlarını, şirketin adının verildiği kasıtlı, göçebe kuşlar gibi çok çeşitli dil, ulus ve kıtaya yaytı.

Bulbul Saat'da, uzun vadeli, bütüncül bir perspektife sahibiz; Her tasarım tüm tasarım ailesiyle ilgilidir; her aile üyesi titizlikle hazırlanmış saatlerdeki büyüyen yelpazemizde kendine özgü rol oynamaktadır.

 

Bülbül saatler mevcut en iyi, en esnek malzemelerden üretilmektedir. İkonik, cesur ve zamansız olanı arayan bir tasarım felsefesinin, yüksek kalitede, dayanıklı malzemelerle bir araya getirilmesinin, burada, şu andan itibaren çınlayan, ancak aşan kalıcı saatler yarattığına inanıyoruz. bulbul saat modelleri, bulbul watches modelleri, bulbul saatler

1 ürün

 • %20
  Fonksiyon Bulunamadi
  Bulbul Saat
  2,500.00
  1,999.00
  HEMEN AL

Haberdar Olun! istanbulsaat.com bültenlerine üye olup yeniliklerden ve özel fiyatlı ürünlerden haberdar olun.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır