100% Güvenli alışveriş.
Kargo ve İade

Kargo

Siparişiniz merkez depomuzda bulunuyorsa, 14:00’a kadar verilen siparişleriniz gün içinde kargoya verilir.

“acil teslimat” seçeneği, İstanbul içinde belirli ilçelerde geçerli olup, en geç 12:00’a kadar verilen siparişler için uygulanabilir.
Kargo sürecini “Hesabım” alanında yer alan “Siparişleriniz” bölümünden takip edebilirsiniz.

Saati Saat online mağazada yapacağınız tüm alışverişlerinizde kargo ücreti Saati Saat online satış mağazası tarafından ödenmektedir.

www.istanbulsaat.com internet sitemizden vermiş olduğunuz siparişler, şirketimizin anlaşmalı olduğu Yurt içi kargo veya Aras kargo ile  ödemesi şirketimize ait olarak tarafınıza gönderilir.

 

İstanbul depomuzda bulunmayan siparişlerinizin kargoya verilme süresi , ödemenin yapılmasından itibaren 3 iş günüdür.

 

SAAT İ SAAT DEĞİŞİM VE İADE ŞARTLARI

Kargo şirketinin teslimatı sırasında, paketinizin zarar gördüğünü düşünüyorsanız, teslim almayıp, kargo elemanı yanınızdayken paketi açınız. Eğer ürün zarar görmüşse, siparişinizi, kargo elemanına tutanak tutturarak iade ediniz. Hasarlı olarak teslim aldığınız ürünleri, aynı gün içinde, bilgi@istanbulsaat.com adresinden ilgili müşteri temsilcilerimize muhakkak bildiriniz.

 

Daha sonradan göndereceğiniz hasarlı ürünlerin değişimi ve iadesi kabul edilmeyecektir.

 

Kullanılmamış ve zarar görmemiş ürünleri, size teslim edilen biçimde, tüm içeriğiyle beraber değişim için 30 gün , iade için 7 gün içerisinde gönderebilirsiniz. Kullanılmış, hasara uğramış, kutusu, garanti belgesi veya kargo poşetinin ön yüzünde bulunan orijinal faturası eksik olan ya da değişim için 30 günü, iade için 7 günü aşmış ürünlerin iadesi veya değişimi yapılamaz.

 

Yapacağınız iade ve değişimleri bilgi@istanbulsaat.com adresine yazarak muhakkak bildiriniz.

 

İade ve değişimlerde kargo ücreti müşteriye aittir. Sadece ayıplı ürünlerin kargo ücreti şirketimiz tarafından ödenecektir. Bu durumlarda yapılan "alıcı ödemeli" gönderiler kabul edilmeyecektir. 

 

İade işlemlerinde, kredi kartı ile satın alınan ürünlerin ücretleri, banka tarafından iade edilir. Taksitli alımlarda, iadeniz banka tarafından taksitli olarak yapılmaktadır. Ürün bedeli havale ile ödenmişise iade tutarı,kontrollerden sonra hesabınıza anında yapılacaktır. 

 

Kullanım sırasında oluşacak ürün arızaları için, bilgi@istanbulsaat.com email ile bağlantıya geçiniz.

 

Haberdar Olun! istanbulsaat.com bültenlerine üye olup yeniliklerden ve özel fiyatlı ürünlerden haberdar olun.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır