100% Güvenli alışveriş.
Kullanım Şartları

Kullanım koşullarının kabuledilmesi;

 

Saatisaat sitesine girerek ve kullanarak aşağıdaki Kullanım Koşullarına, burada bulunan her türlü koşul ve gerekliliğe veya www.istanbulsaat.com sitesinde gündeme getirilen her türlü koşula uymayı taahhüt ediyorsunuz.

 

Bu türden her türlü koşulun tarafınızdan kabul edildiği varsayılacaktır.

 

Tüm kullanım koşullarına uymayı reddediyorsanız istanbulsaat sitesini kullanmamalısınız.

 

Web Sitemizin içeriğinin belirli bölümlerine (aşağıda tarif edildiği üzere) veya bu Web Sitesinde gerçekleştirilen belirli işlemlere getirilen ek koşulları reddediyorsanız, Web Sitesinin bu içerikleri bulunduran veya bu tip işlemlerin gerçekleştirilebileceği bölümlerini veya bu tip içeriği ve bu işlemleri kullanmamalısınız.

 

Kullanım koşulları SAATISAAT tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilirler. Kullanım koşullarındaki değişiklikler bu web sitesine eklendiği itibaren geçerlidirler.

 

Lütfen bu web sitesini yöneten tüm kullanım koşullarından haberdar olmak için düzenli olarak kullanım koşullarını kontrol ediniz.

 

SAATISAAT’in diğer web Sitelerinde o siteler için geçerli olan farklı kullanım kuralları bulunabilir. Ayrıca bu web sitesinde veya bu web sitesinde gerçekleştirilen işlemler aracılığıyla ulaşılabilecek olan belirli içerik, ürün, malzeme, hizmet ve bilgiler için geçerli olan farklı kullanım koşulları olabilir. Bu tip belirli koşullar bu kullanım koşullarına bir ek oluşturabilirler veya bu kullanım koşullarıyla çeliştikleri yerlerde ve yalnızca o yerlerde bu kullanım koşullarına öncelik kazanırlar.

 

SAATISAAT, web sitesinin içeriğinde veya bu içeriğe referans veren konularda veya web sitesinin formatında herhangi bir zaman, duyuruda bulunmadan değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

SAATISAAT. herhangi bir nedenle ve tamamen kendi kararıyla web sitesine erişimi kaldırma veya kısıtlama hakkını saklı tutar.

 

İçerikteki telif hakkı ve tüm diğer öncelik hakları (yazılım ses, görüntü, metin, ve fotoğrafları içermek ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) SAATISAAT. şirketlerinde veya lisansçılarındadır.

 

İçerikte açıkça verilmemiş olan tüm haklar saklıdır. Aksi belirtilmediği taktirde web sitesinin içeriği sadece kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirilmeden çoğaltılabilir ve dağıtılabilir. İçeriğin başka bir kullanımı, herhangi bir sınırlama getirmeden dağıtım, çoğaltma, değiştirme, sergileme ve iletme de dahil olmak üzere SAATISAAT’in yazılı izni alınmadan gerçekleştirilemez. Tüm çoğaltmalarda telif ve diğer öncelik hakları gözetileceklerdir.

 

Kanunların uygulanması şekli dikkate alınmaksızın, bu kullanım koşulları Türk Hukukuna tabi olacak ve yorumlanacaktır. Bu kullanım koşullarına veya web sitesine ilişkin veya bunlardan kaynaklanan herhangi bir talep veya hukuki sorun halinde münhasıran Türk Mahkemelerinin yargılama yetkisine sahip olduğunu SAATISAAT’in giriştiği veya konu ettiği hukuki işlemlere uygulanması koşuluyla kabul etmiş oluyorsunuz.

 

Web sitesinden doğrudan veya dolaylı olarak edinilen kişisel bilgiler sadece SAATISAAT’in Gizlilik Politikasina uyumlu olarak inceleyerek kullanılabilirler.

 

 

Haberdar Olun! istanbulsaat.com bültenlerine üye olup yeniliklerden ve özel fiyatlı ürünlerden haberdar olun.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır